czwartek, 13 grudnia 2012

Pocałunek anioła

,,Jeśli się kogoś kocha , to nigdy nie jest skończone..."

 
 
Pierwszy tom czteroczęsciowego cyklu.
Ivy ma wszystko, o czym może zamarzyć nastolatka - urodę, talent, oddanych przyjaciół i przystojnego chłopaka, Tristana, który chce spędzić z nią resztę życia. Jednak wizja świetlanej przyszłości znika, gdy ukochany ginie w tragicznym wypadku samochodowym. Rozpacz po stracie bliskiej osoby to nie jedyny problem, z jakim będzie sobie musiała poradzić załamana dziewczyna - jej życiu zagraża śmiertelne niebezpieczeństwo. Nie jest jednak sama ze swoimi problemami - nad jej losem czuwa bowiem anioł-stróż...


Książka opowiada o wielkiej miłości Tristana i Ivy.Niestety jedno wydarzenie burzy i zmienia postać rzeczy-wypadek samochodowy w którym Tristan ginie.Do tej pory wierzyła w anioły jednak po śmierci ukochanego traci wiarę.Jednak to w co wierzyła okazuje się prawdą.Tristan budzi się jako anioł.Na poczatku nie wie co się dzieję , nikt go nie widzi ani nie słyszy.Po pewym czasie spotyka innego anioła Lacey która wie o wiele więcej od niego..Uczy się od niej.Tristan chce spróbować jakos przekonać Ivy że ją kocha i jest z nią.Widzi go tylko jej brat Philip ponieważ on nie przestał wierzyć.Gdy próbuje ją przekonać że one istnieją ona zakazuje mu o nich mówić.Tristian daje jej masę wskazówek za pomocą przyjaciół którzy nie wiedzą co się dzieje.Ona nie wie że to on.Wini za to przyjaciół lecz oni nie mają z tym nic wspólnego.W końcu okazuje się że ten wypadek samochodowy był zaplanowany.

Bohaterka główną jest miła i sympatyczna Ivy , innymi są jej przyjaciółki Beth i Suzanne , jej brat Philip , jej przyszywany brat Gregory i oczywiście Tristian wraz z Lacey.


Książka bardzo mi się podobała , tak jak i cała seria która składa się z 4 cześci :
-Pocałunek anioła
-Potęga miłości
-Bratnie dusze
-Wieczna tęsknota
Wszystkie są tak samo poruszające i dające do myślenia.Jest to moja ulubiona seria.Niestety książki są krótkie , ale niepowtarzalne.Ta seria jest tak dobra że nawet nie da się jej opisać słowami.
Mogę tylko powiedzieć że naprawde polecam ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz