wtorek, 8 stycznia 2013

Ostatnia spowiedź

Oto książka która zawładnęła mną i moim sercem :HIT INTERNETU! ZAKOCHAJ SIĘ W HISTORII, KTÓRĄ POKOCHAŁY SETKI LUDZI.

Pełna napięcia, romantyczna opowieść o miłości w szponach show biznesu.
Poznaj tom I cyklu Ostatnia spowiedź.

Bradin Rothfeld jest dziewiętnastoletnim rockmanem. Kobiety w całej Europie wzdychają do jego brązowych oczu i cudownej, niemal dziewczęcej urody. Wracając z trasy koncertowej Brade spóźnia się na przesiadkę i spędza noc na opustoszałym lotnisku. Jeszcze nie wie, że będzie to najdziwniejsza noc w jego życiu. Spotyka wtedy Ally Hanningan. Tajemniczą Amerykankę, która go nie rozpoznaje. Spędzają ze sobą kilka magicznych, niezapomnianych godzin. A późnej wspaniała noc się kończy.
I oboje już wiedzą, że nie spotkają się więcej. 
Nigdy więcej.
Bo zbyt mocno czują, co rodzi się między nimi.

Żadne z nich nie może się teraz zakochać.
Ally jest zajęta – uwikłana w dziwny związek, z którego na razie nie może się wyplątać, a Brada obowiązuje kontrakt płytowy, który mówi – „prasa nie może odkryć twoich kobiet”. Brade jednak używa podstępu i ciągnie tę znajomość. Pozostaje tylko jeden szkopuł. Ally nadal nie ma pojęcia, kim jest Bradin. 
I również skrywa pewien sekret. 
Co zrobi Bradin, pragnąc dziewczyny, której nie powinien nawet tknąć?

Miłość, zazdrość, show biznes.
Ostatnia spowiedź

Poczuj, jak kocha ten, którego kochają tysiące…


Książka opowiada o Ally - dziewczynie która czuję się uwięziona w swoim obecnym życiu.Zmuszona przez rodzinę do związku w którym się ,,dusi".Pewnej nocy poznaje Brade , niezwykłego chłopaka o niespotykanej urodzie.Rozmawiają ze sobą całą noc a później się rozstają.Brade jednak nie może zapomnieć o nieznajomej.Znajduję jej numer telefonu i dzwoni do niej.Ona na początku nie była chętna lecz później czekała ne jego każdy wieczorny telefon.Dzieli ich duża odległość , on mieszka w Niemczech , ona we Francji.Mimo tego dalej się ze sobą kontaktują.Powoli się w sobie zakochują ,jednak każde posiada swoją tajemnicę która może zrujnować całą ich relację...

W książce są dwaj główni bohaterowie którzy opisują wydarzenia według własnych uczuć i myśli.Jedną z głównych bohaterów jest Ally spokojna , cicha i uległa dziewczyna która pasjonuje się fotografią.Drugim bohaterem jest Brade-piosenkarz którego słuchają miliony fanów.Jest wybuchowy lecz czuły i wyrozumiały.Jego największą pasją od dzieciństwa jest muzyka.


Książka bardzo mi się podobała , była wciągająca i refleksyjna.Myślę że każdemu czytelnikowi zapadłaby w pamięć.Bohaterowie byli interesującymi postaciami , opisy były dobrze przedstawione.Książka była pełna nagłych zwrotów akcji , a koniec niespodziewany.Widać że powieść była przemyślana i dopracowana.Jest ona u mnie na wysokiej pozycji ;)

Parę cytatów z książki :

„Mówią, że w życiu tylko raz można przeżyć miłość. Tylko raz coś zrywa cię do biegu, każe gnać przed siebie, choćbyś nie widział wtedy początku ani końca, coś sprawia, że nigdy nie zapomnisz chwil i miejsc, w których ostatni raz czułaś to, co odeszło... Dla mnie ten "raz" już minął. Od tamtej pory codziennie staram się odnaleźć w tym, co zostało.”

„NASZ jeden dzień będzie trwał zawsze, dopóki ono bije dla ciebie...”

,,Nie pokazałeś mi dziś gwiazd Brade...tylko wiarę...”

„Jeszcze oficjalnie nie była "jego", ale już teraz wiedział, że zrobi wszystko, by stało się to tylko kwestią czasu.”

„To trochę tak, jakbyś zakręcił pozytywką. Nie możesz jej zatrzymać, bo zgrzytnie i wyda nieprzyjemny dźwięk. Moje życie to jeden długi nieprzyjemny dźwięk. Jednak pierwszy raz myślę, że to, co teraz mam, zagra płynnie do końca. Więc chyba muszę doczekać do melodii.”


Mogę śmiało polecić ją każdemu miłośnikowi książek :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz