wtorek, 18 września 2012

Wschodzący księżyc

Następną książką którą przedstawię jest ,,Wschodzący księżyc".Oto i ona :
"Riley Janson, na co dzień zatrudniona w biurze Departamentu Innych Ras w Melbourne, skrywa niezwykłą tajemnicę. Jest rzadko spotykanym połączeniem wilkołaka i wampira, ale jej wilcza natura dominuje.
Nie chce być Strażnikiem, jak jej brat bliźniak, Rhoan, który musi zabijać, aby ochraniać ludzi. Jednak nie zawsze okoliczności sprzyjają naszym planom, czasem życie decyduje za nas…
Zbliża się pełnia, która wilczą część Riley bierze w posiadanie i doprowadza do burzy zmysłów. Gdy Rhoan znika w trakcie misji, a tajemniczy, nagi i niezmiernie pociągający wampir staje na progu jej mieszkania, Riley wie, że zbliżają się kłopoty. Aby odszukać brata, angażuje się w sprawę tajemniczej śmierci Strażników Departamentu. Jakby tego było mało, okazuje się że pojawił się niebezpieczny szaleniec ogarnięty obsesyjną myślą stworzenia doskonałej istoty powstałej z połączenia kilku genów nieludzi…
Daj porwać się księżycowej gorączce i wejdź do świata, gdzie wilcza namiętność budzi do życia nawet nieumarłych…"

Książka opowiada o Riley która jest mieszanką wampirzej i wilkołaczej krwi.Ma tendencje do wpadania po uszy w kłopoty.Kiedy jej brat Rhoan znika , zostaje wciągnięta w ryzykowną i niebezpieczną misję. Sprawa jest zawiła i całkowicie pochłonęła by uwagę Riley gdyby nie ta księzycowa gorączka.Riley jednak za wszelką cene próbuje ratować swojego brata bliźniaka.


Książka była bardzo wciągająca i miała idealną iliść stron - około 450.Była naprawdę interesująca.Jest to 1 z 9 części o przygodach Riley Janson.Polcam !!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz